Halı Saha Uzunlukları

Halı sahaların boyutları maçlardaki kişi sayısını etkiler ve maç heyecanın artmasını sağlar. Türkiye’ bulunan halı saha uzunlukları çeşitli boyutlardadır. Sahanın kapalı ya da açık olması boyutlarını etkilemektedir. Futbol sahalarının minyatürü olan halı sahaların ebatları tercih edilmelerini etkiler.

Halı Sahaların Boyutları Kaç Metre?

Fatsa halı saha ölçüleri çeşitli etkenleri ile belirlenmiştir. Yatırımcısının talebi, arazinin sağladığı alan göre metre kare olarak inşa edilir. Oneycenter sahaları 6-6 ve 9-9 maçlarına uygun inşa edilen standart halı saha boyutlarındadır. Sahalarımızın en küçüğü 30×50 metre en büyüğü ise 45×75 metredir. Bu saha ölçüleri halı sahalar için belirlenen ideal boyutlardır. Sahalar 1.sınıf kaliteli çimler ile örtülü zeminler üzerinde yaralanma ihtimalini en aza indirir. Açık sahaların çevresi genelde tel ile sarılır. Çim zeminlerin altında beton atılır. Kalelerin bu zeminlere sabitlenmesi gerekmektedir.

Halı Sahalarda Sentetik Çim Kullanımı

Fatsa halı saha 1.sınıf sentetik çim kullanan FIFA onaylı bir sahadır. Kullanılan çimi işletmeye sağladığı faydalar bulunur. Bu faydalardan bazıları;

  • Maçlar ve profesyonel takımların antrenmanları için hijyenik ve sağlıklı bir alanda maç keyfi sunar.
  • Kullanım ömrü açışından en dayanıklı ve sağlam zemin örtüsüdür.
  • Dayanıklı yapısı oyunculara vakit kısıtı getirmez. Senelerce kullanılan saha zemini işletmelere yeni maliyetler çıkarmaz.

Kalitesi ve sağlamlığı FIFA onayı ile kanıtlanan sahamızda aile ve arkadaşlarınız ile vakit geçirmenin ayrıcalığını yakalayın. Tesisimizde sunduğumuz diğer hizmetlerimiz yalnız saha hizmetiyle sınırlı değil. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi ve randevu işlemleri 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 telefon numaraları ile yapabilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Bir cevap yazın