Halı Saha Turnuva Kuralları

Halı saha maçlarının heyecan ve rekabeti artıran uygulamalar turnuvalardır. İş yerleri arasında, sınıflar arası ya da okullar ve şehirler arası halı saha turnuvaları düzenlemektedir. Bu turnuvaların belirli kuralları vardır ve kurallara uyumayan katımlar diskalifiye edilir.

Turnuva Kuralları Nelerdir?

Turnuvaların kuralları Fatsa halı saha tarafından tespit edilir. Her takım turnuvada oynayacağı takımların özellikleri farklıdır. Ve özelliklerine göre kuraya dahil edilen takımlar ile maç saatleri ve günleri belirlenir. Oneycenter turnuvalarında değişmeyen kurallar;

  • Oyuncu sayıları her takım için aynıdır, yedek oyuncular takımın oyuncu sayılarına dahildir.
  • Maçtan evvel oyuncu isimleri hakemlere verilir. Listede adı olmayan oyuncular maçlara çıkamaz.
  • Sahaların zemine uygun ayakkabı kullanımı zorunludur. Maçta oynayacak oyuncular katılım formunu bizzat tamamlar.
  • Maçta kullanılan ekipmanların tamamı maç sırasında dizlik takma benzeri kullanılmalıdır.
  • Futbol kuralları dışına çıkan oyuncular oyun dışı kalırlar. Argo konuşan ve rakip takım oyuncularına hakaret içeren konuşmalar yapanlar turnuvadan diskalifiye edilir.

Halı Saha Turnuvaları Nasıl Düzenlenir?

Temel kurallar dışında her turnuvanın kuralları ve katılım gösteren maç sayıları farklıdır. Takımlar turnuvaya katılmak için takım isimleri tespit etmelidir. Aldıkları isimler ahlak aykırı ve siyasi içerikli olmamalıdır. Her yaş grubunun katılacağı turnuvalar değişkenlik gösterir. Yaş, meslek ya da farklı özellikleri bir araya gelen takımlar Fatsa halı saha turnuvaları düzenler veya katılabilir. Takımınızla turnuvalara kaydolma ve turnuva düzenleme iletişim bilgileri 0507 396 52 52/0452 333 88 88 bilgi için arayın.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın