Halı Saha Takım İsimleri

Futbolcuların yetenekleri ile aldıkları isimler gibi halı saha takımları da isimleri ile tanınırlar. Her dönemin favori sporu olan halı sahalar yıllar içerisinde yaşadıkları gelişimlerle profesyonel bir spor türü haline geldiler.

Halı saha ile yeni tanışan ve senelerini halı saha maçlarında geçirenlerin lakapları ve halı saha takım isimleri ile tanınmaya başladılar.

Halı Saha Takımlarına Verilen İsimlerin Özellikleri

Özellikler halı saha turnuvaları sırasında önem kazanan takım isimleri belirli özelliklere göre tespit edilir. Turnuvalara kayıtlar sırasında takımlar kendilerine özgü olan isimleri ile kayıt yaptırırlar. Turnuva yetkilileri kurallara uygun olmayan takım isimlerinin değişimini isteyebilir ya da kendileri değiştirir. Fatsa halı saha takım isimlerinin özellikleri;

  • Özel isimler yerli ya da yabancı sözcüklerden seçilebilir.
  • Argo, ahlak ve hukuka uygun olmayan, kişileri veya kurumların onuruna zarar verebilecek sözcükler isimlerde yer alamaz.
  • Oneycenter halı sahalarında siyasi mesaj içeren takım isimlerine izin verilmez. Bu takım isimleri hem futbolun tarafsızlığına hem de sahaların tarafsız hizmet anlayışına aykırıdır.
  • İsimler akılda kalıcı ve ilginç olmalıdırlar.

Unutulmayan Halı Saha Takım İsimleri

Halı saha takımlarının kullandıkları bazı isimler hafızalara yerleşmiş ve hala unutulmamışlardır. Bu isimlerin kimisi komik kimisi ilginç kimisi de oldukça manidar isimlerdir. Sizlerde hafızalardan silinmeyecek takım isminiz ile Fatsa halı saha turnuvalara katılabilir ve unutulmayanlar arasına katılabilirsiniz. Saha fiyatları ve randevu oluşturma için 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 telefonlarımıza ulaşın.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Bir cevap yazın