Halı Saha Rezervasyon

Türk kültüründe erkeklerin en önemli faaliyetlerinden bir tanesi halı saha maçları! Her zaman yoğun ilgi gören halı sahalar, pandemi sonrası daha fazla ilgi görmeye başladı. Aile ve arkadaşları ile uzun süre bir araya gelemeyen ve eve kapanan insanlar halı saha maçlarında bir araya gelmeye başladı. Yaşanan yoğunluklardan halı saha rezervasyon oranları artmış durumda.

Rezervasyon Yapılacak Halı Sahanın Seçimi

Halı saha maçlarında, saha zeminin kalitesi önemli bir noktadır. Zemini düzgün ve kaliteli olmayan halı sahalarda maç kazalarının yaşanma oranı yüksektir. Oneycenter ile hazırlanan sahalı sahalara FIFA onayı olan çimler kullanılarak yapılmıştır.

Açık ve kapalı halı saha isteği rezervasyon işlemleri sırasında önemlidir. Mevsim fark etmeden hizmet veren Fatsa halı saha kapalı ve açık halı sahaları ile yanınızdadır. Maça gelecek kişi sayısı, 6-6 ila 9-9 maçlar için rezervasyon yapılan sahayı önemli hale getirir. Kısaca halı sahaların kapasitesi, zeminin kalitesi ve verilen diğer hizmetler rezervasyon yapılacak sahanın seçimini etkileyen unsurlardır.

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Halı saha seçimi yapıldıktan sonra rezervasyon işlemlerini yapmak oldukça basittir. Sahanın bulunduğu konum tanınırlığı açısından önemli bir olgudur. Uzak ve ulaşımın zor olduğu sahalar kaliteli olsalar da istedikleri ilgiyi göremezler.

Fatsa halı saha konumu ve sağladığı servis hizmeti ile maç tutkunlarının ilk adresi olmaya devam etmektedir. Yenilen ve geliştirilen sistemleri ile farklı bir maç tecrübesi yaşamak için sahamıza gelerek ya da 0507 396 52 52 ila 0452 333 88 88 numaralarından rezervasyon yaptırabilirsiniz. Biz güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmetimiz ile her zaman buradayız.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Bir cevap yazın