Halı Saha Oynama Fiyatları

Halı sahalarda oyun oynama fikri futbol tutkunları için boş vakitleri değerlendirmenin en keyifli yolu olarak değerlendirilmekte ve halı saha oynama fiyatları uygun olan tesisler tercih edilmektedir.

Oneycenter bünyesinde yer alan sosyal halı sahalar futbol severlerin sıklıkla tercih ettiği geniş ve yüksek kapasiteli tesisler arasında yer almaktadır.

Futbol Oynanacak Halı Saha Nasıl Olmalıdır?

Futbol tutkunlarının sıklıkla boş zamanlarında tercih ettikleri halı sahaların geniş kapasiteli, büyük alana sahip tesislerde oynanması, kalabalık kadrolara müsaade ettiğinden sıklıkla tercih edilmektedir. Fatsa halı saha bünyesinde barındırdığı profesyonel ekipmanları ve uygun fiyatlı oluşu ile spor severlerin Karadeniz’deki ilk tercihi olarak yer almaktadır.

FİFA onaylı halı saha içerisinde yer alan FİFA orijinal lig topları ile kaliteli bir oyun olanağı sağlayan tesis bir sosyal halı saha olarak hizmet vermektedir. Oyunculara tesis tarafından ücretsiz kaleci eldiveni temin edilmektedir.

Halı Saha Fiyatları Ne Kadar

Halı saha fiyatlarının uygun olması ve geniş kapasiteye sahip bulunması spor tutkunları için son derece önemlidir. Fatsa halı saha kapalı ve açık olmak üzere halı sahaları bünyesinde barındıran ve kapalı sahası 30 metreye 50 metre, açık sahası 45 metreye 75 metre olarak ölçülendirilmiş oldukça geniş kapasiteli bir tesistir.

Halı saha oynama fiyatları bu güzide tesise ulaşımda servis imkanından faydalanacak olanlar için kişi başı 35 TL iken, ulaşımda servis talep etmeyen oyuncular için kişi başı 30 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın