Halı Saha Maliyeti

Halı saha maliyeti, halı saha işletmesi kurmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır.

Halı sahalar futbol meraklıları ve her kesimden yakınları için boş vakitleri değerlendirmek konusunda son derece elverişli yerler olarak bilinmekte, aynı zamanda işletme olarak da oldukça karlı bir sistem meydana getirmektedir.

Oneycenter bünyesinde yer alan Fatsa halı saha Karadeniz’in en popüler spor tesisi olarak bilinmekte ve bu güzide tesisten randevu almak isteyenlerin; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaralarından iletişime geçmesi beklenmektedir.

Halı Saha Kurulum Maliyeti Nedir?

Futbol severlerin halı sahalara olan talep yoğunluğundan, halı saha işletmeleri son derece karlı bir kazanç sağlamış olmaktadır. Buna bağlı olarak halı saha maliyeti konusunda araştırma yapanlara bildirilmesi gereken ücretlendirmenin metrekare başına 45 euro ile 50 euro arasında değiştiğidir.

Halı sahaların standart ölçüleri kapalı sahalar için 30 metreye 50 metre açık sahalar için 45 metre minimum genişlik 120 metre maksimum genişlik olarak belirtilmiş olup, FİFA onaylı halı saha ebatları 90 metreye 120 metredir.

Halı Saha Kurmak Ucuz Mu?

Halı sahalar çok yüksek meblağlara kurulum yapılmıyor olsa da döviz üzerinden fiyatlandırma yapıldığı için ucuz olarak nitelendirilmemektedir. Bu durum halı saha işletmesi açmak isteyenlerin hevesini kaçırıyor olsa da futbol severlerin halı sahalara olan talebi azalış göstermemektedir.

Karadeniz’in en geniş ve yüksek kapasiteli spor tesisi Fatsa halı saha tarafından sağlanan servis imkânı ile oyuncular tesise gelmekte zorluk çekmemektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

 

Bir cevap yazın