Halı Saha Maçında Tıkanmamak İçin

Spor severlerin sıklıkla boş vakitlerini değerlendirmek için tercih ettikleri, çok da keyif aldıkları spor aktivitelerini gerçekleştirirken halı saha maçında tıkanmamak için ne yapmak gerekir?

Halı sahalar futbol tutkunlarının boş vakitlerinde kafa dağıtmak ve kalabalık bir ortamda sevdikleri ile eğlenme olanağı sunmaktadır. Spor severlerin bu aktiviteyi gerçekleştirirken olası sağlık sorunlarına takılması da muhtemel bir ihtimal olarak görülmektedir. Halı saha maçında tıkanmamak için neler yapılabilir?

Halı Sahada Yorulmamak İçin Ne Yapmalı?

Halı sahalar, futbol severler tarafından sıklıkla tercih edilen yerler olarak bilinmekte ancak fazla efor sarf ettiren bir etkinlik olmasından ötürü bazı olası sağlık sorunlarını meydana çıkartabilmektedir.

Halı saha maçında tıkanmamak için neler yapılmalıdır?

Maç esnasında nefes tıkanıklığı, göğüs sıkışması gibi durumlar ilk etapta büyük problemler olarak kabul görmese de bu bazı büyük sorunların işaretçisi olabilmektedir. Buna bağlı olarak futbol tutkunlarının bu gibi problemlerden etkilenmeden oyunlarını meydana getirebilmeleri için sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklardan uzak durması, maç öncesi ısınma hareketlerini doğru yapması, nefes kontrolünü sağlayabiliyor olması, gereksiz yere koşmaması tavsiye edilmektedir.

Halı Sahalarda Sağlık Ekipmanı

Fatsa halı saha Oneycenter bünyesinde yer alan Karadeniz’in en popüler spor tesisleri arasında yer almaktadır. Halı sahalar oyuncuların her türlü güvenlik önlemini sağlamak ve oyuncularının sağlık durumlarını göz önünde bulundurarak maçlara müsaade etmekte ve Fatsa halı saha oyuncularının olası yaralanma ve sağlık problemlerine karşın tesis bünyesinde sağlık ekipman desteği olanağı sunmaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Bir cevap yazın