Halı Saha Maçı Kaç Saat Sürer

Spor severler tarafından sıklıkla tercih edilen halı sahalarda oyun oynamak, sevdiklerin ile kaliteli zaman geçirmek üstüne bir de spor yapmak son derece keyifli bir günün sırrı olarak kabul edilmektedir. Halı saha maçı kaç saat sürer? Halı saha maç fiyatları ne kadardır?

Halı Saha Maçı Ortalama Süresi

Halı saha maçları futbol tutkunlarının gönüllerine göre koşturarak hem spor yapıp hem de sevdikleri ile vakit geçirdikleri yerlerdir ve spor severlerin yakınları tarafından en çok merak edilen ve sorulan soru “halı saha maçı kaç saat sürer”dir.

Halı saha maçları, oyuncuların gönüllerine göre karar verdikleri ve ödemesini yaptıkları süre boyunca devam etmektedir. Oyuncular tesise girişte ödeme yaparken genelde bir saatlik ücret ödemekte ve sonrasında saha kapasitesi ve rezervasyon çizelgesi uygunsa bu süreyi uzatabilmektedirler.

Fatsa Halı Saha Fiyatları

Halı saha konusunda hassas olan ve arkadaşları ile geniş kapasiteli tesislerde çeşitli olanaklara sahip maçlar gerçekleştirmek son derece keyifli bir aktivite olarak değerlendirilmektedir. Fatsa halı saha oyuncularına 1 saat kişi başı maç ücretini servis olanağından faydalanacak olanlar için 35 TL, servis ile ulaşım talep etmeyenler için 30 TL olarak fiyatlandırmaktadır. Fatsa halı saha fiyata dahil olan hizmetler arasında;

  • Ücretsiz çay ikramı
  • Uygun fiyata futbol ayakkabısı kiralama
  • Kaleci eldiveni temini
  • FİFA orijinal lig topları ile oyun deneyimi olanağı bulunmaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Bir cevap yazın