Halı Saha Kültürü Nedir?

Futbol bizler için çocukken ara sokaklarda 2 taş ile kale yapıp sokaklarda top koşturduğumuz bir oyundu yıllar içerisinde bu sektör gelişti ve halı sahalar açıldı Ancak Oneycenter kendisini o kadar çok geliştirdi ki üyede FİFA onaylı bir halı saha açmayı başardı.

Futbol kimi zaman mahallede kimi zaman okullar da kimi zaman iş çıkışı arkadaşlarımızla yaptığımız ve asla vaz geçemediğimiz bir etkinliktir Futbol sahaya ayak bastığında anda 1 saat hayatındaki hiçbir dert tasa sıkıntı stresi düşünmediğin sadece oyuna odaklandığın bir spordur işte Oneycenterın FİFA’dan onaylı resmi halı sahası bunu başara biliyor.

Oneycenter Açık Halı saha

Oneycenter ın kurmuş olduğu açık hası boyutu 45 *70 olmak üzere FİFA dan onaylı profesyonel bir halı sahadır gece oynanılan maçlar için ışık seviyesi oldukça yüksek çimlerin kalitesi FİFA lavabatuar tarafından test edilip onaylanmıştır.

Bu sayede sahada oynanılan futbolun kalitesi son derece yüksektir. Saha içerisinde çukaların veya tümseklerin olmaması ışıkların orantılı yerleştirilmesi ve çimlerin kaymaması sahanın üzerine file çekilmemesi.

Top ne kadar yükselirse yükselsin topum bir şeye çarpmasını sağlayıp dönecek bir etken yok bu da oldukça yüksekten uzun pasların atılmasına imkân veriyor bu da sahayı profesyonel bir maçın oynanıla bilmesi için bile etken kılıyor.

Maç öncesi kiralanan ekipmanlar gözlerinizim önünde size verilirken ve sizden alınırken dezenfektan ile temizleniyor bu yüzden hijyen açısından herhan gibi bir sorun teşkil etmeyen Oneycentar düzenli olarak soyunma odalarını ve ortak kullanım alanlarının temizliğine oldukça önem vermek de.

Sıcak Duş ve Sıcak Çay

Duşlarda sıcak su imkânı bulunduran Oneycenter kafeteryada çay ikram ediyor çayınızı içerken sahanın köşelerinde duran kameralardan oynadığınız maçın tekrarını izler porsiyonları yorumlaya bilirsiniz.

Oneycenter da maç yapmaya karar verirseniz birkaç tık ile online bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz ayrıca ulaşım konusunda sıkıntı yaşarsanız Oneycenter ın bünyesinde bulunan servis imkânın dan yaralana bilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0452 333 88 88

0507 396 52 52

[email protected]

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

 

Bir cevap yazın