Halı Saha İçin En İyi Krampon

Oneycenter bünyesinde yer alan Fatsa halı saha tesisi sosyal halı saha olmasının yanı sıra uygun fiyatlı krampon kiralama hizmeti sunmaktadır.

Halı sahalar, spor severlerin mental olarak yorgun hissettikleri ve stres altında oldukları dönemlerde rahatlamak amacı ile tercih ettikleri yerlerdir. Futbol oyununu gerçekleştirebilmek için gerekli olan en önemli eşya kaliteli bir krampon olacaktır. Halı saha için en iyi krampon araştırılarak temin edilmelidir.

Halı Saha İçin Krampon Nasıl Seçilmelidir?

Halı sahalarda koşturmak için zemine uygun bir ayakkabı tercihi yapmak sporcunun rahat etmesine ve oyun boyunca durmaksızın hareket etmesine olanak sağlamaktadır. Fatsa halı saha bünyesinde son derece kaliteli kramponları oyuncularına oldukça uygun fiyatlara kiralama hizmeti sunmakta ancak bu oyunu hayatının bir parçası haline getiren ve düzenli bir şekilde halı sahaları tercih eden kişilerin muhakkak kendilerine kaliteli bir krampon temin etmeleri tavsiye edilmektedir.

Krampon Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmek Gerekli?

Futbol tutkunu bir oyuncunun krampon temin ederken dikkat etmesi gereken hususların başında zemine uyumu söz konusu olmaktadır. Buna istinaden krampon tercihi yaparken;

  • Zeminin; yumuşak, kuru çim, halı saha, suni çim oluşuna bağlı karar verilmeli,
  • Ayağın rahatını sağlıyor oluşu,
  • Tabana oturan konforlu tutuşu,
  • Hafif ve kullanışlı olması,
  • Esnek bir yapısının bulunması gerekmektedir.

Kramponlar zemini tutması adına 16 adet çivili tabana sahiptir ve genellikle kanguru derisinden yapılmaktadır. Fatsa halı saha bünyesinde maç yapacak oyuncular orijinal kramponları çok uygun fiyatlara oyun boyunca kiralama imkanına sahiptir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın