FİFA Onaylı Ünye-Fatsa Halı Sahasında Futbol Maçı Zevki

Ünye-Fatsa halı saha FİFA onaylı olarak seçilmiştir. Kaliteli ve insan sağlığına zararlı olmayan zeminin kullanılmasıyla birlikte futbol maçı yapmayı seven kişilerin güvenliği değer olarak ön plandadır. Oneycenter oyun alanımızda halı sahalarımız FİFA onaylıdır. FİFA onaylı olan halı sahalarımız kişilerin güvenliği düşünülerek halı saha düzeni oluşturulmuştur. Sahanın kaygan olmaması ve güvenli bir zemine sahip olmasıyla birlikte Ünye-Fatsa en iyi halı saha olmuştur. Kaliteli zemin üzerinde futbol maçı keyfini rahatlıkla yapabilirsiniz. İnsan sağlığı ön plana alınarak halı sahalarımız yapılmıştır. FİFA onaylı olan halı sahamız futbol düzenine uygun olacak ölçülere sahiptir. Ünye-Fatsa halı saha tesisi 9’a 9 olacak şekilde futbol maçı yapabilirsiniz.

Ünye-Fatsa Halı Sunulan İmkanlarla Futbol Maçı Daha Keyifli

Ünye-Fatsa halı saha maçları sonrasında kişilere sunduğumuz bazı özel imkanlar mevcuttur. Futbol maçı yapan kişilerin maç sonrası kendilerini daha iyi hissetmeleri için Oneycenter oyun tesisimizde birçok imkân bulunur. Ünye-Fatsa halı saha tesisi olarak kafeterya ve duş imkânı sağlanır. Futbol maçı sonrasında kişilerin futbol maçının verdiği yorgunluğu atmaları amacıyla kafeteryada çay hizmeti sunulur. Halı saha tesisimizde futbol maçı yaptıktan sonra sıcak bir çayla takım arkadaşlarınızla sohbet etme imkanına sahipsiniz. Maç sonrası tesisimizde duş alma imkânı da mevcuttur. Sıcak su ile duş alarak futbol maçı sonrasından kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Halı saha tesisi içerisinde futbol maçınızı yakınınız veya ailenizde seyirci bölümünden maçı izleme imkanına sahiptir. Sunduğumuz imkanlarla daha keyifli bir futbol maçı gerçekleştirebilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Bir cevap yazın