Fatsa’da Halı Saha Keyfi Sizleri Bekliyor!

Fatsa halı saha hizmetlerimiz ile arkadaşlarınızla halı saha keyfini doyasıya çıkarmak için tesisimizden randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. Halı sahamızdan randevu alabilmek için 2 yöntem mevcuttur. Bunlardan biri telefon numaralarımıza ulaşarak randevu oluşturma diğeri ise Oneycenter internet sitemiz üzerinden randevu oluşturmaktır. Telefon numaralarımız üzerinden randevu oluşturmak için 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 numaralarımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Randevu alma isteğinizi belirterek kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz. İnternet sayfamızdan randevu almak için ise şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır:

  • İlk olarak internet sayfamıza giriş yapın.
  • Ardından sağ üst köşede bulunan “Rezervasyon Oluştur” seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan ekranda istediğiniz saha tercihini yaparak sizden talep edilen bilgileri ilgili alana girmeniz gerekir.
  • Tüm bu işlemleri tamamlamanız halinde kolay bir şekilde Fatsa en iyi halı saha tesislerinden biri için randevu oluşturma işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Fatsa Halı Sahamızda Maç Görüntülerini Alarak İstediğiniz Platformda Paylaşabilirsiniz!

Fatsa halı sahalarımızda kameralarımız bulunmaktadır. Bu kameralar, her maçı kayıt altına almaktadır. Böylelikle maç görüntülerini talep eden müşterilerimize, bu videoları iletme hizmetimiz bulunmaktadır. Maçınızın özetini izleyebilir, istediğiniz pozisyon ve gollerin bulunduğu video kesitlerini alabilirsiniz. Maç görüntülerini alarak istediğiniz kesitleri sosyal medya üzerinden paylaşabilir ya da çevreniz ile paylaşma fırsatınız

Böylece Aybastı halı saha maç video görüntülerini alarak, kesitleri sosyal medyada ve çevreniz ile paylaşma fırsatına sahip olursunuz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

 

 

 

Bir cevap yazın