Fatsa’da Halı Saha Alanında Sevdiklerinizle Eğlenceli Vakitler

Fatsa halı sahasında futbol oynamak isteyenlerin ideal mekânı özellikleri yer alır. Oneycenter oyun tesisimiz içerisinde halı saha ilk sırada yer alır. Halı saha oyun alanımızda isteyen her kişi futbol maçı yapabilir. Futbol maçınızı temiz bir zemin ve ışıklandırma sistemi ile keyif dolu şekilde yaşayabilirsiniz. Fatsa halı saha ortamında saha ölçüleri normal saha ölçüleri olarak oluşturulmuştur. Profesyonel futbol sahası ile arkadaş takımınızla keyifli futbol maçları yapabilirsiniz. Futbol maçlarınızı kaydeden sistemimiz ile özel anılar oluşturma imkanına sahip olursunuz. Temiz bir ortam ve boyanmış kale direkleri ile Fatsa en iyi halı saha olarak liderliğini korur. Futbol oynamaktan zevk almak isteyenlerin favori ortamı olacaktır.

Temiz Zemin Üzerinde Harika Futbol Maçları

Oneycenter oyun tesisimizde temiz bir zemin bulunur. Fatsa’da bulunan halı sahamızda sakin ortam ile havadar yapı söz konusudur. Sakin halı saha ortamımızda futbol maçınızı daha rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fatsa halı saha içerisinde yakınlarınızla maçlar yaparak tesisimizde yer alan kafe alanlarında dinleyebilirsiniz. Maç sonrası dinlenme alanıyla Fatsa en iyi halı saha olma özelliğini taşır. Halı sahamızda akşamları bulunan ışıklandırma sistemiyle birlikte eşsiz bir futbol ortamı oluşturulur. Sakin ve rahat ortam içerisinde arkadaşlarınız veya yakınlarınızla birlikte birçok futbol maçı oynayarak güzel ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyun tesisimizin iletişim bilgileri:

  • Telefon numaramız: 0452 333 88 88 – 0507 396 52 52
  • Adres: Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, No:33/1 Ünye- Ordu

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın