Fatsa’da Arkadaşlarınızla Halı Saha Keyfi Sizleri Bekliyor!

Fatsa halı saha tesisimizde, sizler için birçok avantajlı hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz için servis olanağımız mevcuttur. Tesisimizde kiralık ayakkabılar bulunmaktadır. Ayakkabı kiralamak isteyen müşterilerimiz için bu ayakkabılar her kullanımı sonrasında dezenfekte edilmektedir. Aynı zamanda tesisimizden ücretsiz olacak şekilde kaleci eldiveni tedarik edebilirsiniz. Tesisimizde müşterilerimize sunduğumuz futbol topları FIFA onaylıdır, Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi toplarıdır. Fatsa en iyi halı saha olarak bilinen tesisimiz içerisinde kafeteryamız mevcuttur. Ayrıca ücretsiz çay servisimiz de bulunmaktadır. Maç sırasında olabilecek kazalar için geçici çözümler sağlayan sağlık ekipmanlarımız vardır.

Fatsa Halı Sahamıza Ulaşımı Kolay ve Güvenli Gerçekleştirebilirsiniz!

Fatsa halı saha bölgemize ulaşım kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda sahamızın yer aldığı bölge, oldukça güvenilirdir. Halı sahamızın adresi Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir. Fatsa en iyi halı saha olarak bilinen tesisimizde 2 çeşit halı sahamız bulunmaktadır. 1 tane açık ve 1 tane de kapalı sahamız mevcut olan tesisimizde, halı sahaların boyutları da farklıdır. Kapalı sahamızın ölçüleri 30 m x 50 m ve açık sahamızın ölçüleri ise 45 m x 75 m şeklindedir. Halı saha için randevu oluşturmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Oneycenter olarak telefon numaralarımız ise 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

 

Bir cevap yazın