Fatsa Halı Sahamızdan Randevu Alarak Farklı Bir Deneyim Kazanın!

Fatsa halı saha içerisinde birçok avantajlı hizmetimiz müşterilerimizi bekliyor. Arkadaşlarınızla halı sahamızdan randevu oluşturarak farklı bir aktivite yapabilir, hem spor yapıp hem de eğlenebilirsiniz. Oneycenter olarak 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tesisimizin adresi ise Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir. Fatsa en iyi hala saha tesisimize ulaşım oldukça güvenli ve kolaydır. Ailece de gelinebilen halı sahamızda kafeterya ve kiralık ayakkabı gibi çeşitli hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Fatsa Halı Sahamızda Eğlenirken Spor Yapma Fırsatını Kaçırmayın!

Fatsa halı saha tesisimizde hem eğlenip hem de spor yaparak güzel bir gün geçirebilirsiniz. Müşterilerimiz için tesisimizde pek çok hizmet bulunmaktadır. Fatsa en iyi hala saha tesisimizde verilen hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Servis olanağımız vardır.
  • Kiralık ayakkabılarımız mevcuttur. Kiralanan her ayakkabı, kullanıldıktan sonra dezenfekte edilmektedir. Ayrıca tesisimizden ücretsiz bir şekilde kaleci eldiveni temin edebilirsiniz.
  • Halı sahamızda müşterilerimize sağladığımız tüm futbol topları, FIFA onaylıdır. Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi toplarıdır.
  • Tesisimizde kafeteryamız mevcuttur. Ayrıca çay ikramımız da bulunmaktadır.
  • Ailece gelinebilir.
  • Maçta gerçekleşebilecek herhangi bir kaza ve sakatlanma durumu olması ihtimaline karşı geçici çözümler sağlayabileceğimiz çeşitli sağlık ekipmanlarımız vardır.
  • Halı sahalarımızda yapılan bütün maçlar, kamera altına alınır ve kaydedilir. Böylelikle müşterilerimizin talep etmesi halinde bu görüntüleri onlara iletiriz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın