Fatsa Halı Sahamızdan Randevu Alarak Arkadaşlarınızla Keyifli Bir Akşam Geçirin!

Fatsa halı saha tesisimizden randevu oluşturarak arkadaşlarınızla keyifli, eğlenceli ve çekişmeli bir gün geçirebilirsiniz. Halı sahamızdan randevu oluşturmak için iki yöntem vardır. Biri telefon numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçmek diğeri ise Oneycenter internet sitemiz üzerinden randevu oluşturmaktır. Telefon aracılığı ile randevu oluşturmak için 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 numaralarımız üzerinden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. İnternet sitemiz üzerinden randevu oluşturmak için ise şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Öncelikle Oneycenter internet sitemize giriş yapın.
  • Ardından sağ üst kısımda yer alan “Rezervasyon Oluştur” seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan sekme üzerinde sizden talep edilen bilgileri ilgili kısma girerek karşınıza çıkan adımları takip edin.
  • Tüm bu işlemlerin sonucundan Fatsa en iyi halı saha tesisinden randevu oluşturma işlemini tamamlamış olacaksınız.

Fatsa Açık ve Kapalı Sahalarımızla İstediğiniz Yerde Oynama Fırsatı Yakalayın!

Fatsa halı saha tesisimizde iki çeşit halı saha modelimiz mevcuttur. Bunlar açık ve kapalı sahalarımızdır. Kapalı sahamızın ölçüleri 30 m x 50 m şeklindedir. Açık sahamızın ölçüleri ise 45 m x 75 m şeklindedir. Kapalı sahamızda 7 – 7 ve 6 – 6 oynanabilirken açık sahamızda ise 8 – 8 ve 9 – 9 şeklinde oynanabilmektedir. Halı saha fiyatlarımız ise servisli ve servissiz olmak üzere iki türlü belirlenmiştir. Servisli fiyatlarımız 35 TL iken servissiz fiyatlarımız ise 30 TL olarak belirlenmiştir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Bir cevap yazın