Fatsa Halı Sahamızda Arkadaşlarınızla Birlikte Kıyasıya Mücadele Ederek Eğlenin!

Fatsa halı saha tesisimize arkadaşlarınız ile beraber gelerek kıyasıya mücadele etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Tesisimizin avantajlı hizmetleriyle bu mücadele daha da keyifli olacaktır. Halı sahamızdan randevu alabilmek için 2 yöntem mevcuttur. Bunlardan biri telefon numaralarımız üzerinden randevu oluşturma, diğer ise Oneycenter internet sayfamız üzerinden randevu oluşturmadır. 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşarak randevu almak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. İnternet sayfamızdan randevu oluşturmak için ise şu adımları uygulayabilirsiniz:

  • Öncelikle internet sayfamız üzerinde yer alan “randevu oluştur” seçeneğine tıklamalısınız.
  • Ardından saha seçimi yapıp sizden talep edilen bilgileri ilgili alana girmeniz gerekir.
  • Daha sonrasında karşınıza çıkan adımları tamamlayarak randevu alabilirsiniz.

Fatsa Halı Sahamız Uygun Fiyatlı Seçenekleri ile Sizleri Bekliyor!

Fatsa en iyi hala saha olarak bilinen tesisimiz, piyasaya göre oldukça uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetler ile siz müşterilerimizi beklemektedir. Halı saha fiyatlarımız, servisli ve servissiz olacak şekilde fiyatlandırılmıştır. Servisli fiyatlarımız 35 TL şeklinde iken servissiz fiyatlarımız ise 30 TL şeklindedir. Tesisimizde bir tane açık ve bir tane de kapalı olmak üzere iki çeşit halı saha mevcuttur. Kapalı sahamızın ölçüleri 30 m x 50 m şeklindeyken açık sahamızın ölçüleri ise 45 m x 75 m şeklindedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın