Fatsa Halı Sahamızda Arkadaşlarınızla Beraber Farklı Deneyimler Kazanın!

Fatsa halı saha tesisimizden randevu oluşturarak dostlarınızla güzel bir gün geçirebilir, farklı deneyimler edinebilirsiniz. Tesisimizin sağladığı üst düzey hizmetler ile favori halı saha tesisiniz Fatsa olacaktır. Sağladığımız avantajlı hizmetler şu şekildedir:

  • Müşterilerimiz için servis olanağımız bulunmaktadır.
  • Tesisimizde kiralanabilir ayakkabılarımız mevcuttur. Bu sayede yanınızda taşımanıza ya da satın almanıza gerek kalmadan maç oynayabilirsiniz. Ayakkabılar, her kullanım sonrasında dezenfekte edilerek tekrardan kiralanmaktadır.
  • Tesisimizden ücretsiz olacak şekilde kaleci eldiveni temin edebilirsiniz.
  • Kafeteryamız mevcuttur.
  • Çay ikramımız bulunmaktadır.
  • Tesisimize aileniz ile beraber gelebilirsiniz.
  • Firmamız tarafında müşterilerimize sağladığımız futbol topları, FIFA onaylıdır. Orijinal Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi toplarıdır.
  • Maç sırasında herhangi bir kaza ya da sakatlık olması halinde geçici çözüm sağlayabileceğimiz çeşitli sağlık ekipmanlarımız mevcuttur.

Açık ve Kapalı Sahalarımız Sayesinde İstediğiniz Mevsim ve Zamanda Maç Yapın!

Fatsa en iyi halı saha olarak bilinen tesisimizde 2 çeşit halı sahamız bulunmaktadır. 1 tane kapalı sahamız ve 1 tane de açık sahamız mevcuttur. Kapalı sahalarımızın ölçüsü 30 m x 50 m şeklinde iken açık sahalarımızın ölçüleri ise 45 m x 75 m şeklindedir. Kapalı sahalarda 7 – 7 ve 6 – 6 şeklinde oynanabilmektedir. Açık sahalarda ise 8 – 8 ve 9 – 9 şeklinde rahatlıkla oynanabilir. Halı sahamızdan randevu almak için bizlerle telefon numaralarımız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

 

 

Bir cevap yazın